O firmie

 
Witamy Państwa na naszej stronie internetowej.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KA-PA, działające od 1998 roku, specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu w odzież roboczą dla zakładów piekarniczych oraz służb medycznych, sanitarnych i laboratoryjnych, przemysłu lekkiego i ciężkiego.
 
Jesteśmy producentem odzieży roboczej w pełnym asortymencie posiadamy wysoko wykwalifikowaną załogę oraz nowoczesny park maszynowy, własne wzornictwo, ciekawa kolorystyka, najwyższa jakość użytych materiałów gwarantują staranne wykonanie i wykończenie naszych wyrobów.
 
Zamówienia realizujemy terminowo, solidnie i fachowo uwzględniając pomysły i indywidualne życzenia klientów, włącznie z wykonaniem logo firmy na zakupionej odzieży.
 
Różnorodność materiałów, które stosujemy w produkcji odzieży pozwala nam na zaproponowanie każdemu z klientów, indywidualnych rozwiązań spełniających konkretne wymagania asortymentowe jakościowe i cenowe.
 
Wyroby nasze produkowane są z tkanin bawełnianych, elano-bawełnianych krajowych i importowanych posiadających certyfikaty i atesty.
 
Firma nasza od siedmiu lat szyje odzież dla Kadry Narodowej Stowarzyszenia Piekarzy Rzeczypospolitej. 
 
 
 
Poradnik
Klienta

Już wkrótce

Już wkrótce w tym dziale opublikujemy cenne porady i publikacje związane z naszymi produktami.

czytaj dalej